HardKnocks –Prison Rave 12sept @Patarei vangla


Elektroonilise muusika festival

Hard Knocks – Prison rave

12 september 2009-09-08

 

 

 

Sellel laupäeval 12 septembril, algusega kell 12:00 toimub teist aastat järjest elektroonilsele muusikale pühendatud festival Hard Knocks, alapealkirjaga Prison Rave. Trotsides masu, täpet ja puput on korraldajad ikkagi otsustanud antud ürituse rahvani tuua. Aastal 2009 veel suurema ja vingemana.

 

Sel aastal astub ürituse raames üles artiste nii Soomest, Ungarist kui ka Eestist. Terve vangla ala muutub laupäeval juba alates kella 12:00st päeval ühtseks elektroonilist muusikat edasikandvaks festivali alaks. Üles on seatud kolm erinevat lava kus ühtekokku esineb üle 20 diskori. Kindlasti on esindatud sellised muusikastiilid nagu drum and bass,  techno, hardcore, hardstyle, breakcore, breaks, psytrance, jpt.

Pealava üks tähtsamaid esinejaid on selline artist nagu Sasha F ehk kodanikunimega Sami Haapajokki, kes just hiljuti just lõi laineid hitiga „Get Hit“ mis on välja antud DJ Luna oma labeli all Minus Is More. Sasha F on DJ kes on keerutanud plaate nii USA rannikul kui ka mitmetes Euroopa riikides. Hard Knocksil astub ta üles spetsiaalse pooleteise tunnise setiga hardcore’i ja hardstyle muusika vallast.

Samal laval astub üles ka Eestis hetkel edetabelite tipus olev vanameister DJ Whirl, kes vanade aegade mälestuseks võtab plaadikohvrist välja reivide aegsed hitid ja vanakooli techno. Lisaks annavad powerit oma plaatidega technoviikingid Siim-K & Dr.Flow ja Cielo. Kuuma kütavad veel  Freeze, Chris Wild, Ruootsi Kunn, Roma Voodoo, Psyhest, jpt.

Drum and Bass lava üks peaesineja on Ungarist pärit Dj ja produtsent Norbert Szakacs ehk kultusreivar Mystification. Olles välja annud lugusid selliste mainekate labelite nagu Black Hoe, Hardline, Mindsaw, Black Hoe Alimony, jpt on see mees just õige kütma patarei vangla drum and bass laval. Kindlasti tasub ära mainida Eesti oma vanakooli meistri DJ Conflict’i, samuti noore ja andeka DJ Infarkt’i, kes vaatamata oma eale on käinud plaate keerutamas ka juba väljaspool Eesti piire. Drum and Bass laval testivad rahva muusikalisi piire veel Dnd, Mental, Trecher, n.F. ja SamTheMan.

Breakcore lava on oma valdusesse võtnud DJ Skiso & Crew koos DJ Gonza´ga. Omaette elamuse pakuvad need mehed kindlasti ka kõige karmima muusika austajatele!

 

Ürituse alal jätkub tegevust mitmeks tunniks, küll muusikat nautides, vesipiipu tõmmates õdusas telgis, baaris seltskonda nautides või lihtsalt chillides neoon värvides reivi ehteid ja riideid kandes. Festivali pilet kohapeal maksab 150 krooni ja flaieriga 125 krooni. Üritus toimub Patarei Vanglas, Kalaranna 2, Tallinnas. Ürituse alal kella 12:00 – 23:00 vanusepiirang puudub!

 

Kohtumiseni reivil!

 

Baltic Storm Promotions

www.thebalticstorm.com

PriSON RAVE @ 12th of september in Patarei prison,Tallin,kalamaja
hard knocks
3arenas out & indoor
prison gates will open @ 12:00-06:00
ticket price: at door: 150.-
with flayer: 125.-
Drumandbass,Hardstyle,Techno,HardCore,TechTrance,Breaks,
BreakCore,Technoid.
Indoor arena will open19:00
Dj´s
MYSTIFICATION-Hungary
Conflict-EST,
Dnd-EST
Mental-EST
Trecher-EST
Infarkt-EST
n.F-EST
SamTheMan
outside arena Dj´s
Sasha F – FINLAND
Hardstyle Mafia-FInland
Siim-K & Dr. Flow-EST
Cielo_EST
RoomaVoodoo-EST
Psyhest-EST
Freeze-EST
Chris Wild-EST
BreakCore arena:
Skiso & Crew
!!!!!!!!!!!TAKE YOUR ID WITH U!!!!!!!!
if rain will fall down on us?no worries,we have big tents(and the girls in Bar have big tits smiley-smile!
ALCOHOL & FOOD TENTS!!!!
hot food,cold&hot drinks!!!!
MORE INFO WILL be ADDED WITH FLAYER AND OFFICIAL TREILER ASAP!!!!
DJ´S INFO:
MYSTIFICATION
www.myspace.com/mystimusic
CONFLICT
www.myspace.com/djconflict
n.F
www.myspace.com/nigtfeeder
INFARKT
www.myspace.com/producerinfarkt
DND
www.myspace.com/deoxnucd
SAM THE MAN
www.myspace.com/stmdub
TRECHER
www.myspace.com/trecher
SASHA F
www.myspace.com/djsashaf
HARDSTYLE MAFIA
www.hardstylemafia.net
www.myspace.com/hardstylemafia

Advertisements